למה כדאי לך

למה כדאי לך

כדאי לך כי :

  1. אנחנו מוכרים לך רק את המוצרים הטובים ביותר. לא בערך, לא חיקויים, לא עם סיפורים. למה? כי גם אתם יודעים שכשקונים את הטוב ביותר אי אפשר להתאכזב.
  2. כי מגיע לך לקבל שרות מעולה! ולכן תמיד יענו לך אצלנו אנשים אמיתיים, שמכירים את המוצרים עד הסוף ויודעים שהדבר הכי חשוב אצלנו הוא שבסוף השיחה גם הלקוח יחייך.
  3. כי מספר הטלפון שלנו למכירות ולשירות לקוחות הוא אותו המספר ואנחנו מתייחסים לכל שיחה כדבר הכי חשוב בעולם כדי להפוך אותך למרוצה.
  4. כי המשלוחים שלנו באמת סופר מהירים – אנחנו יודעים כמה אתם כבר מחכים להשתמש במה שקניתם ולכן אנחנו עושים הכל כדי להוציא את המשלוח שלכם במהירות ועובדים עם חברת המשלוחים הכי מהירה בישראל.
  5. כי אנחנו רוצים שתהיו מרוצים! בדיוק בגלל זה אנחנו מאפשרים לכם להתחרט ולהחזיר לנו מה שקניתם אם עדיין לא עברו 365 ימים (כן,כן זו לא טעות!) ולקבל את כספכם בחזרה. בכפוף לתקנון
  6. כי הקניה אצלנו בטוחה לחלוטין לכרטיס האשראי שלכם. אנחנו משתמשים בהגנות המחמירות ביותר לסליקה באינטרנט ועובדים עם חברת הסליקה הגדולה והוותיקה בישראל. (טרנזילה)
  7. כי אצלנו אפשר לשלם רק כשמקבלים את המוצר שרכשתם. אנחנו יודעים שלא לכל אחד יש כרטיס אשראי ולא כולם רוצים לתת מספר כרטיס אשראי למישהו שהם (עדיין) לא מכירים. לכן תוכלו לשלם במזומן לשליח רק כשהוא ימסור לכם את המוצר.
  8. כי האחריות שתקבלו אצלנו היא אמיתית. בלי וויכוחים ובלי התחמקויות. אנחנו מוכרים רק מוצרים שבהם היצרן נותן לנו גיבוי מלא ויודע לתת אחריות בעצמו. ולכן-לתת אחריות זו הזדמנות שלנו לתת לכם שירות מעולה ולהפוך אתכם ללקוחות מרוצים עוד יותר.

כי אנחנו רוצים שתהיו מרוצים לטווח ארוך וכל מה שתצטרכו לעשות זה ליהנות מהמוצרים שתקנו אצלינו.